Aktualitet

Protesta e 10-të e opozitës, reagon Rama
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:54 - 08/07/19 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Facebook pas protestës së 10-të kombëtare të opozitës. Kreu i qeverisë ka përdorur shprehjen e filozofit Sun Tzu për t’iu përgjigjur aksionit opozitar të cilët kërkojnë dorëheqjen e tij dhe formimin e një qeverie tranzitore për të përgatitur zgjedhjet e parakohshme.


Postimi i Ramës
Fituesit fillimisht fitojnë, pastaj nisen në betejë. Ndërsa humbësit nisen njëherë dhe më pas rreken të fitojnë.


Sun TzuLEXO EDHE:


Mbi dy orë protestë/ Basha: Rotacioni politik po vjen


Etiketa: , , ,

Pas