Aktualitet

Protesta në 12 qarqe, shënohen incidentet e para në Kukës e Fier
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:31 - 02/05/19 |
ro ot

Ka nisur në orën 18:00 protesta e opozitës që konsiston me bllokimin e rrugëve në 12 qarqe të vendit. Në 30 minutat e para raportohet për përplasje mes policisë dhe protestuesve, konkretisht në Fier dhe në Kukës.

AmbulancaNë Fier, është vënë re prania e ambulancave, por protestuesit e kanë hapur rrugën për kalimin e tyre.

Bllokimi te Shqiponja, banorët e Astirit djegin skelat
 

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas