Aktualitet

PS mbyll sot fushatën elektorale në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:25 - 22/04/21 |
mapo.al

Partia Socialiste po zhvillon pasditen e sotme në sheshin “Skënderbej” aktivitetin përmbyllës të fushatës elektorale në Tiranë.


Kryeministri Edi Rama pak minuta përpara se të marrë fjalë, ka publikuar në “Facebook” pamje ku shihen dhjetra karrige të vendosura në distancë nga njëra-tjetra, si dhe logoja e Partisë Socialiste.


 “TIRANA e 25 Prillit Lokomotiva e Fitores së Dritës ndaj Errësirës, Qytetarisë ndaj Barbarisë, Punës ndaj Dhunës, Hijeshisë ndaj Shëmtisë, Shqipërisë ndaj Paudhësisë”, – shkruan Rama krahas videos.1Etiketa: , , ,

Pas