Aktualitet

Pse Geti dhe Majk nuk reaguan për vdekjen e Albert Krasniqit?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:30 - 29/01/21 |
mapo.al

Pas lajmit të bujshëm se biznesmeni Krasniqi u vra nga babai i tij shumë miq këngëtarë, gazetarë por jo vetëm, reaguan në rrjetet sociale ku shprehnin dhimbjen dhe ngushëllimet e tyre për familjen.


Siç edhe qarkulloi në mediat rozë, Albert Krasniqi dikur ka qenë pjesë e ‘Babastars’ ashtu si Skivi, Ledri e Cozman. Këta të fundit nuk nguruan të shpërndanin në Instagram foto me të ndjerin e ajo që ran ë sy ishte pikërisht se anëtarë aktualë të ‘BabaStars’ nuk reaguan për ish-shokun e tyre.


As reperi Getoar Selimi e as Mark nuk kanë reaguar ende mbi ngjarjen e bujshme.Nuk dihet arsyeja se përse reperët nuk i shprehën ngushëllimet e tyre në rrjetet sociale.
Alberti u vra aksidentalisht nga babai i tij, biznesmeni Skënder Krasniqi, i cili tashmë gjendet në arrest.Biznesmeni Krasniqit u varros dje në Varrezat e Qytetit në lagjen Dragodan të Prishtinës.

 

 

1


Etiketa: , ,

Pas