ShowBizz

“Pse me xhinse të grisura?”/ Ja si i kthehet Mustafa Nano Çanit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:51 - 16/06/19 |
mapo.al

Mustafa Nano është vendosur në ‘siklet’ nga Arjan Çani, teksa ishte i ftuar mbrëmjen e së premtes në emisionin “Zonë e Lirë”. I veshur sportiv, me xhinse të grisura dhe një bluzë të gjelbërt, Arjani nuk ka ngurruar t’ia komentojë look-un.


“Pse ke ardhur sot me xhinse të grisura te emisioni im? Më pëlqen shumë! Me këto xhinse nuk shkon asnjëherë te emisioni jot”-iu drejtua Arjani, i cili mori nga Nano si përgjigje: “Sepse emisioni jot të jep shansin të jesh vetvetja, sepse është emision i shkriftuar sportiv. Një nga arsyet që vij këtu, kjo është. Këtu mund të vish dhe me brekë, kanotjere”.Etiketa: ,

Pas