Pse Merkel qëndroi ulur gjatë himnit në Tiranë?

Kancelarja gjermane Angela Merkel po zhvillon sot vizitën e fundit zyrtare në postin e saj. Ajo u prit në Rinas nga ministrja e Jashtme Olta Xhaçka për të pasuar më pas pritjen protokollare nga kryeministri Edi Rama. Ajo që ra në sy ishte fakti se Merkel dhe Rama qëndruan të ulur në karrige në momentin … Continue reading Pse Merkel qëndroi ulur gjatë himnit në Tiranë?