Aktualitet

Publikohen pamjet nga festa e ditëlindjes së Georgina Rodriguez


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:51 - 28/01/21 |
mapo.al

Ditën e djeshme, Georgina Rodriguez do të festonte 27-vjetorin e lindjes. Nën praninë e partnerit, Cristiano Ronaldo, fëmijëve dhe buqetave të panumërta të luleve, nëna e re shfaqet e lumtur në fotografitë e publikuara në Instagram.

&


 
View this post on Instagram

 


A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)


“Faleminderit pafund. Për kaq shumë dashuri të marrë sot dhe gjithmonë … Për urimet tuaja më të mira, për vëmendjen, për detajet dhe mesazhet e dashura. Jam shumë me fat. Ju dua”, shkroi Rodriguez.

Mbrëmjen e dy ditëve më parë, teksa gjendeshin në pragun e ditëlindjes së saj, çifti shijoi një darkë romantike vetëm nën shoqërinë e njëri-tjetrit, përkrah petaleve të trëndafilit, qirinjve dhe një buqetë të madhe me trëndafila të kuq.
Dashuria e tyre nisi vite më parë, asokohe kur Rodriguez punonte si shitëse në një prej dyqaneve të Gucci-it dhe rastësisht, Ronaldo kaloi aty për të blerë. Pavarësisht se shkëndijat u ndjenë që në çastet e para, ajo kurrsesi nuk e mendonte se një ditë do të bëhej partnerja e yllit ndërkombëtar.

“Ka qenë dashuri me shikim të parë. Jemi toleratë dhe të komunikueshëm, nuk mërzitemi kurrë me njëri tjetrin”,  u shpreh futbollisti gjatë një intervistë për Corriere della Sera.

Ata janë prindër të tre fëmijëve, ku së bashku me ta jeton edhe djali i madh i futbollistit, Cristiano Junior. Ata u fotografua bashkë për herë të parë, në nëntor të 2016-ës, teksa shëtisnin në Disneyland të Paris-it.

1


Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas