Kronika

Publikohet VIDEO/ Momenti kur banori i Astirit hedh shashka mes protestuesve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:43 - 18/05/20 |
mapo.al


Policia e Tiranës ka publikuar pamjet nga momenti kur 49-vjeçari Arben Qyrani, banor i Unazës së Re, hodhi dy shashka në mes të protestuesve të Teatrit.


Nga hedhja e lëndëve plasëse mbetën të lënduara dy protestuese, të cilat janë jashtë rrezikut për jetën.Në pamje shihet edhe momenti kur Qyrani nxirret nga turma e protestuesve dhe largohet. Më pas ai ndiqet nga efektivët e policisë, të cilët e arrestojnë.


LEXO EDHE: 


Hodhi shashka në protestë dhe u lënduan dy gra, policia ndalon autorin (EMRI)Etiketa: , , ,

Pas