Sport

Publikon çmimet e kripura të biletave për Shqipëri-Skoci





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:23 - 26/10/18 |
mapo.al
Federata Shqiptare e Futbollit, ka bërë publike çmimet e biletave për ndeshjen e fundit në Ligën e Kombeve.Dueli ndaj Skocisë do të luhet në datën 17 nëntor në “Loro Boriçi”, por megjithëse kualifikimi është i pamundur FSHF nuk heq dorë nga çmimet e larta.


Trubunat C variojnë nga 500 deri në 750 lekë, tribunat D shkojnë nga 1000 deri në 1500, tribunat A, B dhe VIP shkojnë nga 4000 deri në 9000 lekë.



 



Etiketa: , ,

Pas