Puna, e ardhmja dhe dashuria, çfarë parashikojnë yjet për sot

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 13 qershor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

DashiKjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale, edhe pse me gjasë mund të gjeni zgjidhje të përkohshme. Sa i takon ndjenjave, bëni pak durim, pasi situata do të përmirësohet vetëm në fundjavë.

Demi

Kjo është një periudhë e mirë për sferën profesionale, ku ka një sërë projektesh me vlerë që duhen diskutuar dhe do të keni mundësi të shumta të cilat duhen kapur fluturimthi. Mos u druani që të shihni të ardhmen me optimizëm.

Binjakët

Ju pret një e enjte e mbushur me konflikte dhe probleme në sferën profesionale. Kujdes kërkon edhe fusha e ndjenjave, ndaj këshillohet që të jeni të matur.

Gaforrja

Do të ndiheni të pakënaqur sa i takon sferës sentimentale. Doni që në punë të ndryshojë diçka, por deri më tani nuk e keni pasur mundësinë për të marrë atë që dëshironi.

Luani

Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm dhe tension, sidomos në sferën profesionale, ku mund të hasni në të papritura. Mundohuni që nervozizmin të mos e shfryni në dashuri.

Virgjëresha

Kjo ditë do të shënojë përmirësim të ndjeshëm në raport me ato që keni lënë pas. Do të ndiheni më të fortë dhe kjo gjë ka të bëjë me sferën sentimentale. Nëse ka gjëra që kanë nevojë për sqarim, bëni mirë që ti sheshoni sa më parë.

Peshorja

Ka disa përgjigje, veçanërisht në sferën profesionale dhe ekonomike që nuk po vijnë dhe kjo gjë do ju bezdis. Mundohuni që të mos nervozoheni dhe të jeni të kujdesshëm në raportet e punës.

Akrepi

Kjo periudhë nuk është shumë e favorshme sa i takon sferës sentimentale, por nuk parashikohen as probeleme serioze, në sajë të natyrës tuaj tolerante. Në sferën profesionale dhe ekonomike, do të përballeni me probleme.

Shigjetari

Në dashuri duhet të tregoheni më të kujdesshëm, sidomos nëse jeni të dyjëzuar mes dy historive. Bëni kujdes, pasi rrezikoni që të bëni gabime të pafalshme. Në sferën profesionale mund të ketë të reja premtuese.

Bricjapi

Do të jetë një ditë neutrale, ku përmirësimi do të vijë vetëm në fundjavë. Ndiheni mirë me veten tuaj dhe kjo gjë ju ndihmon që të përballoni çdo krizë dhe të gjeni rrugëdalje përballë çdo situate.

Ujori

Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm, ku mund të ketë polemika, ndaj bëni mirë që të tregoheni të matur, sidomos sa i takon sferës profesionale. Mundohuni që të mos flisni pa vend.

Peshqit

Parashikohet një ditë me rikuperim të ndjeshëm, por problemet nuk do të mungojnë në sferën sentimentale, megjithëse është momenti i duhur për tu munduar që ti zgjidhni. Mjaft të favorshme janë takimet, si në sferën profesionale edhe në atë personale.


Fatal error: Uncaught ___C_0: (E_ERROR) Trying to access array offset on value of type bool in /home/gazetamapo/public_html/wp-includes/js/tinymce/skins/wordpress/images/formatting.config:252 Stack trace: #0 /home/gazetamapo/public_html/wp-content/themes/mapo/class/Module/Block/Block_9_View.php(13): ___C_5->_errorHandler(2, 'Trying to acces...', '/home/gazetamap...', 13) #1 /home/gazetamapo/public_html/wp-content/themes/mapo/class/Module/Block/Block_9_View.php(17): JNews\Module\Block\Block_9_View->get_demo_style() #2 /home/gazetamapo/public_html/wp-content/themes/mapo/class/Module/Block/Block_9_View.php(74): JNews\Module\Block\Block_9_View->get_image_size() #3 /home/gazetamapo/public_html/wp-content/themes/mapo/class/Module/Block/Block_9_View.php(63): JNews\Module\Block\Block_9_View->build_column(Array, 'jeg_col_2o3') #4 /home/gazetamapo/public_html/wp-content/themes/mapo/class/Module/Block/Block_9_View.php(47): JNews\Module\Block\Block_9_View->render_column(Array, 'jeg_col_2o3') #5 /home/gazetamapo/public_html/wp-content/themes/mapo/class/Module/Block/BlockViewAbstract.php(17): JNews\Module\Block\Block_9_View->render_output(Array, 'jeg_col_2o3') #6 /home/gazetamapo/public_html/wp-content/themes/mapo/class/Module/ModuleViewAbstract.php(165): JNews\Module\Block\BlockViewAbstract->render_module(Array, 'jeg_col_2o3') #7 /home/gazetamapo/public_html/wp-content/themes/mapo/class/Single/SinglePost.php(1265): JNews\Module\ModuleViewAbstract->build_module(Array) #8 /home/gazetamapo/public_html/wp-content/themes/mapo/class/Single/SinglePost.php(205): JNews\Single\SinglePost->related_post(false) #9 /home/gazetamapo/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): JNews\Single\SinglePost->related_post_hook('') #10 /home/gazetamapo/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #11 /home/gazetamapo/public_html/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #12 /home/gazetamapo/public_html/wp-content/themes/mapo/fragment/post/single-post-1.php(66): do_action('jnews_single_po...') #13 /home/gazetamapo/public_html/wp-includes/template.php(772): require('/home/gazetamap...') #14 /home/gazetamapo/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/gazetamap...', false, Array) #15 /home/gazetamapo/public_html/wp-includes/general-template.php(204): locate_template(Array, true, false, Array) #16 /home/gazetamapo/public_html/wp-content/themes/mapo/single.php(16): get_template_part('fragment/post/s...') #17 /home/gazetamapo/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/gazetamap...') #18 /home/gazetamapo/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/gazetamap...') #19 /home/gazetamapo/public_html/index.php(17): require('/home/gazetamap...') #20 {main} thrown in /home/gazetamapo/public_html/wp-includes/js/tinymce/skins/wordpress/images/formatting.config on line 252