ShowBizz

“Puna e mendjes është si b*tha”/ Revoltohet moderatorja
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:53 - 26/06/19 |
mapo.al

Moderatorja Dajana Shabani është vendosur ditët e fundit në qendër të vëmendjes mediatike për lidhjen e saj të re me boksierin kosovar Kamer Maloku, si dhe për aksidentin që pësoi bashkë me vajzën e saj në autostradën Tiranë-Durrës.


Por me ç’kuptohet, Dajanës nuk i kanë pëlqyer lajmet që kanë qarkulluar në rrjet. “Kur nuk ma di historinë, mos hap gojë, se puna e mendjes është si byça; e ke ose nuk e ke”-ka shkruar Dajana në profilin e saj në “Insta Story” krahas një thënieje të filozofit kinez Lao Tzu.Lexo edhe:


Moderatorja e lë pas aksidentin, duke bërë plazh me të dashurinEtiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas