Aktualitet

Pushimet e Dua Lipës në jug të Shqipërisë, jehonë në mediat britanike


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:58 - 05/08/21 |
mapo.al

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa prej disa ditësh po shijon pushimet në jug të vendit me familjen dhe të dashurin e saj.


Ajo po i tregon miliona ndjekësve në rrjetet sociale origjinën e saj, duke promovuar bukuritë e Shqipërisë, përmes fotove dhe videove.


Bukuria e Rivierës Shqiptare dhe aventurat e Duas kanë tërhequr vëmendjen e revistës britanike Daily Mail.Pasi shkruan për pozat sensuale dhe veshjet me klas të 25-vjeçares, gazeta tregon për origjinën e artistes dhe vendndodhjen e fotove.

Në një video të postuar në Instagram, ndërsa ia merr valles nën ritmet e këngëve popullore, Dua thotë se kjo është mënyra si i tregon të tjerëve origjinën e saj, pa qenë nevojë ta shpjegojë me fjalë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Daily Mail, ndër të tjera kujton se këngëtarja e dhjetëra hiteve erdhi në Tiranë, për t’iu bashkuar nismës së bashkisë, “Adopto një Kopsht”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas