Humor

“Pushoni i q**** robt”, moderatorja e humb live në emision (VIDEO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 14:48 - 22/10/19 |
mapo.al

Një ngjarje sa e çuditshme, joetike, aq edhe humoristike ka ndodhur në Fier. Moderatorja e Apollon televizion, Marsela Topi, gjatë drejtimit të emisionit Fakt, e ka humbur kontrollin dhe ka përdorur një fjalor banal.


“Më fal një sekondë, o çuna po pushoni i q***** robt”, u është drejtuar ajo kameramanëve. Për më tepër ndiqni videon.

Etiketa: , ,

Pas