Aktualitet

Pushuesi mbytet në Tale të Lezhës, ende i paidentifikuar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:49 - 30/07/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në Tale të Lezhës. Burime nga Policia bëjnë me dije se një pushues, është mbytur në det.


Sipas raportimeve, viktima ende nuk është identifikuar, ndërsa grupi hetimor vijon hetimet lidhur me ngjarjen.


Njoftimi i Policisë
Rreth orës 19:30, kemi marrë njoftim për një shtetas ende të paidentifikuar, i cili dyshohet të jetë mbytur në plazhin e Tales, Lezhë.Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e shtetasit të mbytur.1
Etiketa: , ,

Pas