Aktualitet

Pushuesi nga Kosova mbytet në plazhin e Durrësit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:55 - 13/07/21 |
mapo.al

Një turist është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Durrësit


Ngjarja ka ndodhur në orën 18:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, te “Shkëmbi Kavajës”, ku është mbytur duke u larë në det shqiptari nga Kosova me inicialet S.O., 80 vjeç.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.1


Etiketa: ,

Pas