KMR

Puthje të zjarrta plot pasion nën perëndimin e diellit… midis reve

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:00 - 30/07/18 |
mapo.al

Banorët e një qyteti kinez janë mahnitur nga një skenë hollivudiane dhe tepër romantike…


Por aktorët në këtë rast nuk ishin njerëz por retë në qiell.


Në fotot e shkrepura prej tyre shfaqen dy re në qytetin Shaoxing, ku masat bardhe e gri kishin formën e dy njerëzve, më saktë të një çifti mashkull e femër, që përqafohen e puthen përballë një perëndimi të bukur dielli.


<
>
1-30 2-32 3-29Etiketa: , , , ,

Pas