ShowBizz

Pas datës 23 qershor do lejohen dasmat, gëzohet Sinan Hoxha (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:03 - 07/05/20 |
mapo.al

Pandemia globale që “pushtoi” botën ndaloi shumë veprimtari dhe la në mes shumë plane.


Një ndër to dhe dasmat. Ishin shqyrtuar mundësitë që dasmat e programuara për këtë vit të anuloheshin.


See the source image


Por, Shqipëria së fundi dha dritën jeshile, duke vendosur që nga data 23 qershor dasmat do të bëhen duke u respektuar masat e vendosura nga Qeveria.


Ky lajm ka gëzuar jo vetëm ata që priteshin të bënin dasma, por edhe artistat, ku mes tyre ishte dhe këngëtari Sinan Hoxha i cili lumturinë e shprehu menjëherë në llogarin e tij në Instagram.

See the source image

See the source image


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas