Aktualitet

Qëllohet me armë zjarri drejt disa automjeteve në Tushemisht
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:15 - 08/08/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tushemisht të Pogradecit, ku është qëlluar me armë zjarri në drejtim të disa makinave.


Blutë bëjnë me dije se është qëlluar në drejtim të disa mjeteve të parkuara, duke iu shkaktuar dëme materiale.


Njoftimi i policisë


Pogradec/Informacion paraprak


Më datë 08.08.2020, rreth orës 05:00, në parkingun e nje hoteli në Tushemisht, dyshohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të disa mjeteve të parkuara, duke iu shkaktuar dëme materiale.

Nga ana e Policisë, po punohet intensivisht për identifikimin e kapjen e autorëve si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Etiketa:

Pas