Aktualitet

Qëllohet me armë zjarri drejt një biznesi në Qafë-Kashar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:11 - 10/10/20 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mëngjesin e sotëm në Qafë-Kashar.


Dyshohet nga një automjet tip ‘Benz’ në lëvizje,  është qëlluar drejt një servisi.


Burime për Mapo bëjnë me dije se godina është në pronësi të ‘Kastratit’.Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 04:10 të mëngjesit të sotëm.
Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta./Mapo.al/1


Etiketa: , ,

Pas