Aktualitet

Qëllohet në ajër me armë zjarri para një banese në Bulqizë, fatmirësisht nuk ka të lënduar
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:45 - 14/08/20 |
mapo.al

Para banesës së familjes Reçi, nga Gjorica e Bulqizës është parë shtetasi R.K., me mjetin tip “Golf” teksa ka gjuajtur në ajër me armë zjarri.


Burime për median raportojnë  se njoftimi ka ardhur nga Klodian Reçi i cili mban detyrën e Përgjegjësit të Agjensisë së Sigurimeve Shoqërore në Bulqizë.


Sakaq, bëhet me dije autori ka qëlluar nga makina me automatik.


Fatmirësisht nuk ka të lënduar.


Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjene e rrethanave.


Etiketa: , ,

Pas