Sport

Qëlloi partnerin me telekomandë, motra e David Beckham përfundon në polici…

Ajo është motra e vogël e futbollistit David Beckham dhe Joanne Beckham u mor në pyetje nga policia për një hetim në lidhje me akuzat se ish-partneri i saj, Chris Donnelly, u rrah dhe u qëllua me një telekomandë në fytyrë.


Chris thotë se Joanne e kishte sulmuar atë pas një konflikti verbal.

“Joanne filloi grindjen. U ktheva dhe më goditi me telekomandë në fytyrë. U trondita, dhe kur e pashë se ndodhi kjo, unë u largova, ” tha ai për Sun.

Kris gjithashtu pohon se në fund të fundit kishte 45 thirrje të humbura nga Joanne, e cila gjithmonë dëshironte ta kontrollonte, dhe ai vendosi të thërriste policinë dhe të raportonte ngacmimet. Megjithatë, kur një polic pa njollat në syrin e Chris, ai e këshilloi të paraqiste rastin në polici.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas