Aktualitet

Qendra e qytetit Prrenjas ndezi sot dritat, shihni transformimin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:50 - 24/04/18 |
mapo.al

Më në fund, edhe qyteti i Prrenjasit ka një qender. Dikur baltë e llucë, një hapësirë boshe në zemër të qytezës, sot është kthyer në hapësirën më të dashur për fëmijët, gratë dhe këdo që pëlqen të shëtisë mbrëmjeve.


<
>
31242107_1949378658468779_1322200085731213312_n 31259806_1949378681802110_534113139269042176_n 31306804_1949378655135446_1535449683038568448_n 31351495_1949378688468776_3333778478720876544_n
1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas