Aktualitet

Qendra Europiane e Sizmiologjisë: Tërmetet nuk parashikohen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 01:20 - 23/09/19 |
mapo.al

Agjensia Europiane për Tërmetet ka konfirmuar se nuk është e mundur të parashikohen tërmetet dhe bën thirrje për qetësi për të gjithë qytetarët.


Nuk parashikohen tërmetet, mos besoni në lajme të tjera!”, thuhet në njoftimin e tyre.


“U themi miqve tanë në Shqipëri që gjasat janë që këto ditë të keni dëgjuar ose të dëgjoni njerëz që thonë se e kishin parashikuar tërmetin e djeshëm. Mos i dëgjoni: parashikimi i tërmeteve ËSHTË I PAMUNDUR. Qofshi të sigurt.”
Etiketa: , ,

Pas