Kryesore

‘Qëndrim demokratik’ – Nga Bujar Kapexhiu


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:06 - 10/01/22 |
mapo.al

Karikatura e mjeshtrit Bujar Kapexhiut për incidentin e Roland Bejkos me demokratët në 8 janar te selia e PD dhe reagimi i Sali Berishës.32


CLOSE
CLOSE
Pas