Bota

Ky qen gëlltiti 32 rosakë gome, shihni si ia heqin doktorët (VIDEO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 18:15 - 15/08/19 |
mapo.al

Tridhjetë e dy rosakë gome janë hequr nga barku i një qeni ‘Bulldog’, pas një operacioni urgjent veterinar në Tajlandë.

Pronarja Nong Aom e çoi qenin 2-vjeçar Devil, te veterineri, pasi ai filloi të mos ndihej mirë.

Ajo zbuloi se “Djalli” kishte gëlltitur një kuti me 32 rosakë gome, të cilët ajo i kishte blerë një natë më parë për të dekoruar pishinën e saj.

Pothuajse të gjitha rosat e gomës mungonin dhe ajo menjëherë dyshonte se qeni i kishte ngrënë.


Etiketa: ,

Pas