Humor

Qeshni me lot: Nis sezoni kur burrat mërziten dhe gratë gëzohen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:26 - 04/12/18 |
mapo.al

Kjo galeri fotosh tregon se si e përjetojnë burrat sezonin festiv të fundvitit.


Për ta, blerjet nuk janë një kënaqësi e madhe.


Teksa gratë shijojnë pazarin nëpër dyqane, ata mezi presin që kjo gjë të mbarojë.Këto foto janë mbledhur nga Bored Panda dhe do ju shkrijnë së qeshuri.<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15 20
1
Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas