Aktualitet

“Qeveria Rama është kundër kombit shqiptar” / Henze mesazh të fortë: Fytyrë anti-perëndimore

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:37 - 26/12/19 |
mapo.al

Qeveria Rama është kundër kombit shqiptar.


Kështu shkruan Martin Henze, këshilltari ekonomik pranë CDU-së, partisë së kancelares Angela Merkel, në një postim në rrjet.


Hanze, një prej kritikëve më të fortë të Kryeministrit Edi Rama, shkruan se zhvillimet në Shqipëri tregojnë fytyrën e vërtetë antiperëndimore të qeverisë së Edi Ramës.


Pse idiotë janë kosovarët që të futen në mini-shejtan

“Një zhvillim interesant në Shqipëri na tregon ne evropianëve, se qeveria e Ramës dhe propagandisti i saj me lajmet e rreme tregojnë fytyrën e tyre të vërtetë antiperëndimore. Ata janë kundër kombit shqiptar në Ballkan. Kjo është tradhti e madhe kundër Shqipërisë, Kosovës, NATO-s”, shkruan Henze.Etiketa: , , ,

Pas