Aktualitet

Qytetarët bllokohen nga bora në Llogara- Zhupa: Papërgjegjshmëri e autoriteteve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:04 - 08/04/21 |
mapo.al

Kandidatja për deputete e PD-së në qarkun e Vlorës, Ina Zhupa ka denoncuar situatën në Qafën e Llogarasë, ku janë bllokuar disa automjete për shkak të reshjeve të dëborës


Përmes një postimi në rrjete sociale, Zhupa thekson se autoritetet nuk kanë hedhur kripë në rrugë, në mënyrë që qarkullimi të hapej. Sipas saj, situata në fjalë është papërgjegjshmëri totale nga autoritetet.


Statusi i ZhupësPapergjegjshmeri totale dhe indiference ndaj qytetareve dhe tani qe ju kerkojne voten!!Imagjinoni se cbehet me sherbimin ndaj qytetareve po te sigurojne mandat tjeter!I bëj thirrje autoriteteve te nderhyjne per te zgjidhur situaten, per tju ardhur ne ndihme qytetateve te bllokuara qe kane halle dhe angazhime.Nje qeveri qe nuk pergjigjet dot as nevojes per te pastruar boren e rene ne prill, eshte nje qeveri e deshtuar qe do marri pergjigjen me 25 prill.

<
>
9354b428-5dfa-4346-92c8-27f11b6ef0e3 b7f901a6-b21e-4633-b255-c3d0d6f40f49

LEXO EDHE: 

Reshjet e borës bllokojnë qarkullimin e automjeteve në Llogara (FOTO)

1


Etiketa: , , ,

Pas