Aktualitet

Ra nga kati i 7-të/ Portieri Teqja së shpejti rikthehet në fushë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:30 - 08/10/19 |
mapo.al

Lajme të mira vinë nga spitali për portierin e Partizanit, Aldo Teqja. 24-vjeçari tashmë po rikuperohet dhe shumë shpejt do t’i kthehet fushës së blertë.


“Ndihem mirë…më e keqja kaloi, do të rikthehem shpejt në fushën e lojës”, tha portier i Partizanit për T.Ch.


Gjendjen e mirë shëndetësore të tij e konfirmojnë edhe mjekët që po e mbajnë nën kujdes.


Kujtojmë se ngjarja e rëndë u shënua katër ditë më parë në zonën e Komunës së Parisit në kryeqytet.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas