Aktualitet

Ra nga pema, vdes 59-vjeçari në Lezhë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:06 - 19/05/21 |
mapo.al

Një 59-vjeçar ka mbërritur pa shenja jeta në spitalin e Lezhës. Policia bën me dije se 59-vjeçari është gjetur pa shenja jete nga kolegët e punës dhe dyshohet se ka rënë nga pema.


“Nga veprimet hetimore të kryera nga shërbimet e Policisë rezultoi së shtetasi I.T.,59 vjeç, banues në Lezhë, i cili punonte në një sërë pemesh dekorative,dyshohet se ka rënë nga pema duke gjetur vdekjen”, njofton policia.


Njoftimi i plotëMë datën 19.05.2021, rreth orës 12:00 ,jemi njoftuar nga urgjenca e spitalit Rajonal Lezhë për një shtetas që ka arritur pa shenja jetë.Nga veprimet hetimore të kryera nga shërbimet e Policisë rezultoi së shtetasi I.T.,59 vjeç, banues në Lezhë, i cili punonte në një sërë pemesh dekorative,dyshohet se ka rënë nga pema duke gjetur vdekjen.

Lexo edhe :  Aksidenti në Lezhë, Policia: U plagos një i mitur, jashtë rrezikut për jetën


Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas