Aktualitet

Radhë makinash nga Durrësi drejt veriut, mes tyre edhe Vangjush Dako

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:05 - 28/11/19 |
mapo.al

Tërmeti i fortë 6.4 ballë dhe postgoditjet, kanë shkaktuar jo vetëm viktima e të plagosur, por kanë krijuar edhe panik te shumë qytetarë. Disa kanë marrë rrugët e jugut e disa ato të veriut.


Qytetarët që jetojnë në Tiranë e Durrës, janë duke u larguar për të kaluar mbrëmjen diku tjetër, nga frika e ndonjë tërmeti. Ndërkohë JOQ raporton se ish-kryebashkiaku Vangjush Dako, është larguar nga Durrësi drejt veriut.

Etiketa: , ,

Pas