Kryesore

Vaksinimi i personaliteteve, Rama-kritikëve: Dembelë aktivë, keni vënë kujën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:12 - 19/02/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shpërthimeve në rrjetet sociale dhe jo vetëm lidhur me vaksinimin e personaliteteve të moshuar, përpara njerëzve të zakonshëm.

Kritikët Rama i quan dembelë aktivë, duke huazuar shprehjen e Faik Konicës dhe shton se nuk mund të liheshin në fund të vaksinimit anti-COVID personalitete si Reshat Arbana dhe Tinka Kurti.


Reagimi
Po ç’janë këta dembelë aktivë, siç i quan Konica, që kanë vënë kujën për genocid e diktaturë pse do vaksinohen disa personalitete mbi 80 vjeç, në kuadrin e vaksinimit të 80 vjeçarëve! Po mirë Tinka Kurti dhe Reshat Arbana fjala vjen, duhen lënë në fund vetëm pse janë të njohur? 

1Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas