Kanë thënë

Rama: Ç’punë ka këtu një koordinator i PE(Gahler) me data, pa lidhje fare


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:07 - 03/02/21 |
mapo.al

Edi Rama: Për cilin 5 qershor është fjala? Se unë njoh 1 qershorin, s’di ndonjë festë në 5 qershor. Ç’punë ka këtu një koordinator i PE(Gahler) me data, pa lidhje fare. Për ça jemi ne këtu të hamë bar dhe të mos hapim gojën kur shohim para syve një fakt.

1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas