Rama-deputetëve të PD: Jeni mbeturina të Partisë së Punës (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij nga foltorja e Kuvendit iu përgjigj akuzave të opozitës për rritjen e çmimit të energjisë elektrike dhe hidrokarbureve. Rama deklaroi se nëse dikush do të dëgjonte retorikën e opozitës në Kuvend dhe mos t‘i njihte si personazhe politikë do të mendonte se ishin mbeturina të Partisë së Punës … Continue reading Rama-deputetëve të PD: Jeni mbeturina të Partisë së Punës (VIDEO)