Aktualitet

“Rama dështoi në 8 vite”- PD: Përpjekja për të fajësuar të tjerët s’e ndihmon


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:18 - 15/02/21 |
mapo.al

Partia Demokratike, përmes një statusi në rrjete sociale ka akuzuar kryeministrin Rama si përgjegjës për dështimin e Shqipërisë në 8 vite.

PD, thekson se Rama përpiqet t’ia hedhë fajin të tjerëve, por kjo gjë nuk do t’a ndihmojë atë.


Më tej, selia blu shprehet se më 25 prill. Rama do shkojë në shtëpi, ndërsa Shqipëria në rrugën e duhur.
Statusi i Partisë Demokratike


Edi Rama është Kryeministër prej 8 vitesh dhe vetëm ai është përgjegjës për dështimin e Shqipërisë.


Përpjekjet e tij për t’ia hedhur fajin të tjerëve nuk do ta ndihmojnë atë.

Dështimi i tij ka dalë në dritë dhe shqiptarët e dinë tashmë – Edi Rama është një dështim.

Në 25 Prill Rama do të shkojë në shtëpi dhe ne, së bashku, do ta çojmë Shqipërinë në rrugën e duhur.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas