Kryesore

Rama dhe Erdogan, rreth dy orë takim pa praninë e medias…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:10 - 09/12/18 |
mapo.al

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, është takuar të shtunën në Stamboll me Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.


Takimi Erdogan-Rama është realizuar në Pallatin “Beylerbeyi”, pa praninë e mediave.
Mësohet se takimi mes dy liderëve ka zgjatur 1 orë e 45 minuta.

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas