Aktualitet

Rama drekon në Vlorë me Dua Lipën dhe familjen e saj (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:35 - 28/07/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka drekuar në Vlorë me këngëtaren Dua Lipa dhe familjen e saj, të cilët ndodhen prej disa ditësh në vendin tonë.


Babai i Dua-s, Dukagjin Lipa, në një postim në “Instagram”, ka postuar disa foto duke pozuar krah kryeministrit, duke zbuluar se tashmë afër vetes ka një mik.


“Unë mendoj se kam bërë një mik. Një njeri me sharm të pastër”. Fotot i ka bërë Dua Lipa.<
>
Edi Rama Dukagjin Lipa Edi Rama Dua Lipa Vlore edi rama dukagjin lipa1 Edi Rama Dukagjin Lipa2

LEXO EDHE:Dua Lipa shijon pushimet në jug të Shqipërisë (FOTO)1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas