Kryesore

Rama e nis ditën duke treguar transformimin e Dhërmiut


               Publikuar në : 09:28 - 20/01/19 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka uruar një të ditë të mbarë për të gjithë shqiptarët duke zgjedhur disa foto nga Dhërmiu.


Shefi i qeverisë vendosi theksin tek atraksionet historike dhe urbane të këtij qytetit, që sipas tij po punohet për t’i nxjerrë në dritë.

“MIRËMËNGJES 😃dhe me këto foto nga Dhërmiu ku vijon puna për nxjerrjen në dritë të atraksioneve kulturore e historike si edhe hapësirave urbane, ju uroj një të dielë të bukur 😊”, shkruan Rama në “Facebook”.


Etiketa: , ,

Pas