Humor

Rama e zgjodhi zv.kryeministër, por rrjeti po ‘shpërthen’ nga memet pët të…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:24 - 28/12/18 |
mapo.al

Ndryshimet e reja në kabinetin qeveritar janë komentuar mjaft nga qyetarët dhe në rrjetet sociale për shkak të disa figurave që marrin poste të rëndësishme.


Deputeti Erjon Brace ka marrë postin e zv.kryeministrit duke zëvëndësuar Senida Mesin, por rrjeti ka shpërthyer me meme dhe ironi për shkak të gjatësisë së deputetit.


Edhe ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në facebook, teksa shfaqen disa pinguinë të vegjël të veshur me kostumin e babagjyshit. “Brçe kabinet po shkon ne mbledhje”,- shkruan Berisha.foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeriLISTA
1. Besa Shahini në vend të Lindita Nikollës
2. Anila Denaj në vend të Arben Ahmetaj
3. Genti Caka në vend të Ditmir Bushatit
4. Bledi Çuçi në vend të Niko Peleshit
5. Elva Margariti në vend të Mirela Kumbaros
6. Eduard Shalsi në vend të Sonila Qatos
7. Elisa Spiropali, Ministre për Marrëdhënie me Parlamentin
8. Belinda Balluku, Ministre e Infrastrukturës dhe Energjisë në vend të Damian Gjiknurit
9. Erion Braçe zv/kryeministër i ri në vend te Senida Mesit.
1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas