Aktualitet

Rama feston 56-vjetorin, poston foton me të ëmën: Më dha jetën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:37 - 04/07/20 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama mbush sot 56 vjeç dhe ka zgjedhur që këtë ditë të veçantë ta kalojë me nënën e tij.


Kryeministri ka postuar një foto në rrjetin social Facebook, ku shfaqet i përqafuar me të ëmën, Aneta dhe shkruan: ”Me gruan që më dha jetën”.


 


 Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas