Rama flet pas fitores së zgjedhjeve: Rekord historik por i vështirë

Kryeministri Edi Rama, teksa mbante fjalimin e fitores së zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit, tha se PS ka shënuar një fitore historike me rekord votash Rama, tha se ndihet krenar si asnjëherë më parë, për çdo djalë dhe vajzë, grua dhe burrë që u angazhua si patronazhist, koordinator, për skuadrën e PS. Rama e quajti … Continue reading Rama flet pas fitores së zgjedhjeve: Rekord historik por i vështirë