Aktualitet

“Rama i kapur nga mafia”/ Bardhi: Më 25 prill t`i kthejmë qeverisjen qytetarëve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:24 - 31/01/21 |
mapo.al

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se është i kapur nga mafia.


Sipas Bardhit, buxheti i shtetit është vënë në shërbim të malavitës.


Ai ka komentuar lajmin për blerjet që Ministria e Jashtme ka bërë tek dyqani i Gallos së ‘Ndranghetas’, në Tiranë.Statusi i plotë i Gazment Bardhit:
Edi Rama erdhi në pushtet nga mafia dhe po qeverisë për mafian.Në 8 vjet ka braktisur dhe mashtruar shqiptarët. Asnjë mbështetje, asnjë investim, asnjë projekt në dobi të qytetarëve. Buxhetin e Shtetit e ka vënë në shërbim të mafias.

Më 25 Prill të gjithë bashkë për të bërë realitet ndryshimin dhe për ti kthyer qeverisjen qytetarëve! Më 25 Prill #FitonShqipëria

1


Etiketa: , , ,

Pas