Media

Rama i përgjigjet Ylli Rakipit: E la ruletën, leh fort parimoriBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:34 - 24/11/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka replikuar sot me dy gazetarët Ylli Rakipi dhe Andi Bushati, pas akuzave që ata kanë bërë në adresë të kreut të ekzekutivit.


“Ylli Kadriu e bën pêr të shpëtuar vatanin,shan e shpif bashkë me vëlla Andin që të rrëzojë Shejtanin! U kthye nga rruga, e la dhe ruletën, leh fort parimori se s’harron dot kuletën”– shkruan Rama.


Postimi i Ramës Kadrinjtë më qenkan turrur me radhë, ham e hum,tamam siç janë, lehaqenie pa din, pa iman,pa nishan.Ylli Kadriu e bën pêr të shpëtuar vatanin,shan e shpif bashkë me vëlla Andin që të rrëzojë Shejtanin! U kthye nga rruga,e la dhe ruletën,leh fort parimori se s’harron dot kuletën.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas