Aktualitet

Rama ia shtron me mish dhe raki në Ballaban , qytetarët i përvishen: Është Ramazan, po agjërojnë njerëzit!














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:14 - 22/05/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me fermerët e Ballabanit, ku ka drekuar me ta.






Në pamjet e shpërndara live në ERTV, Rama shfaqet duke trokitur gotat me fermerët.


Kaq ka mjaftuar që ndjekësit e shumtë të Kryeministrit në Facebook, t’i kujtojnë se ka nisur muaji i Ramazanit dhe se nuk është etike që të publikojë pjatat me ushqim.







 



1




Etiketa: , , , , , , , ,

Pas