Sport

“Rama ik!”/ Tifozët nuk ndalen me thirrjet kundër kryeministrit në stadium (Video)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:40 - 28/02/20 |
mapo.al

Edhe në ndeshjen e sotme atë mes Tiranës dhe Partizanit nuk kanë munguar sërish thirrjet e tifozëve kundër kryeministrit Edi Rama.


Siç dëgjohet edhe në video tifozët njëzëri thërrasin kundër kreut të qeverisë shqiptare. Tashmë është kthyer në traditë që në çdo sfidë që luhet në ‘Air Albania Stadium’ të ketë thirrje dhe pankarta të vazhdueshme kundër kryeministrit.


Ndiqni Videon:
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas