Aktualitet

Rama jep lajmin: Pas Lasgushit dhe Migjenit, mbërriti edhe Naimi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:05 - 08/09/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar me anë të një statusi në rrjetet sociale se avionëve të linjës ajrore “Air Albania”, i është shtuar edhe “Naimi”.


Ai shton se pas Lasgushit dhe Migjenit, dhe frenimit nga periudha e pandemisë, ka shkuar në 3 numri i avionëve në flotën e kompanisë sonë të flamurit.


“Pas Lasgushit e Migjenit dhe frenimit nga pandemia, mbërriti edhe Naimi, i cili e çon në 3 numrin e avionëve të flotës së kompanisë sonë të flamurit”, shkruan Rama.


1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas