Aktualitet

Rama kërkon mandatin e 3-të, PD: Mos e lejoni të futet brenda dështimi 8-vjeçar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:44 - 06/04/21 |
mapo.al

Partia Demokratike ka reaguar ndaj sulmeve më të fundit të kryeministrit Edi Rama nga Kolonja.

Në një postim në “Facebook”, PD shkruan se Rama  dhe dështimi i qeverisjes së tij nuk duhet lejuar për të tretën herë, duke iu referuar kështu pretendimeve të kryeministrit se i duhet një mandat i tretë për të përfunduar betejat me pandeminë Covid-19 dhe rindërtimin.


“8 vjet dështime dhe tani dështimi po troket në derën tuaj për herë të tretë. Mos e lejoni të futet brenda”, shkruan Partia Demokratike.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas