Aktualitet

Rama kritikon Lelin: Të mbarojmë Lungomaren, s’presim të vdekurit e Bashkisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:44 - 02/05/21 |
mapo.al

Ecja në Lungomare 2 në Vlorë e Ramës e vështirësoi dëgjimin e bisedës së tij me inxhinerin, për shkak të erës që frynte.


Mirëpo, ‘thumbi’ ndaj Bashkisë së Vlorës u dëgjua teksa këshillonte inxhinierin.


 Rama kërkoi që puna të vijonte dhe të mbarojë sa më parë pasi nuk mund të presin të vdekurit e Bashkisë.”Ta bëjmë ta mbarojmë, se të presësh të vdekurit e Bashkisë është… ”, tha në fund të inspektimit Rama teksa inxhinieri po i shpjegonte ecurinë e punimeve.1


Etiketa: ,

Pas