Aktualitet

Rama mbledh Qeverinë në Golem, analizë ministrave pas tërmetit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:15 - 23/12/19 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë ditën e sotme qeverinë. Mbledhja do të nisë në orën 09:00, dhe do të zhvillohet në Golem.


Mësohet se kreu i qeverisë do të bëjë një analizë për secilën ministri për 6-mujorin e dytë dhe pastaj do të bëhet analiza për pasojat e tërmetit.


1

Etiketa: , , ,

Pas