Aktualitet

Rama mesazh elektoratit gri: Kush s’di kë të votojë, ta shikojë e ta mendojë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:00 - 18/04/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama, nëpërmjet një video-mesazhi në rrjetin social “Facebook” i është drejtuar elektoratit gri për zgjedhjet e 25 prillit.


Ata që ende nuk e dinë se për këtë të votojnë, Rama i fton ta mendojnë edhe njëherë, ndërsa i bën apel që të shohin videon e publikuar dhe të vendosin , jo vetëm në Shkodrën, por në të gjithë Shqipërinë.


Gjithashtu kryeministri i bën thirrje që në Shkodër të votojnë për kandidaten e Partisë Socialiste Edona Bilali nr.1

“Mirë mëngjes. Kush i thotë vetes gri e s’di për kë të votojë, le ta shikojë këtë njëherë dhe ta mendojë! Jo vetëm në Shkodër, po në krejt Shqipërinë. Ditë të mbarë”, shkruan Rama.
1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas